Adwokat Jordanii,

Adwokat Jordanii, adwokat z Jordanii, prawnik w Jordanii, adwokat w mieście Amman, Jordan firma prawników, adwokatów, własności intelektualnej, patentów, znaków towarowych, wzorów przemysłowych, Bezpłatne konsultacje

Sądy i sądy

W przypadku, gdy firma korzysta z usług prawników o wysokim doświadczeniu i rzecznictwie w zakresie kwalifikacji prawnych oraz rzecznictwie w imieniu przeciwników organów sądowych różnego rodzaju i stopni w sprawach cywilnych i karnych, a także właściwych organów administracyjnych oraz komisji i komisji arbitrażowych we wszystkich rodzajach spraw.

Przykłady problemów, w których się specjalizujemy:

W sprawach karnych:

Ściganie przestępstw elektronicznych: gdzie prawnik Sami al-Awad specjalizuje się w ściganiu przestępstw cybernetycznych i przestępstw elektronicznych, a także ściganiu przestępstw wymuszenia i oszustw elektronicznych.

Cyberprzestępczość: Firma ścigała dziesiątki przestępców, którzy wykorzystują Internet do wymuszania ofiar i zmuszają ich do przekazywania pieniędzy, a my ścigamy za pośrednictwem prokuratora i zbrodni systemów informatycznych specjalizujących się w tych przestępstwach.

Przestępstwa związane z oszustwami elektronicznymi: ten rodzaj przestępczości jest ostatnio powszechny, np. Sprzedaż projektów inwestycyjnych, takich jak przestępstwa w walucie obcej, przestępstwa przestępcze, przestępstwa przestępcze i pranie pieniędzy.

Ściganie przypadków oszustw i kradzieży: Firma ma prawników specjalizujących się w śledzeniu i ściganiu oszustw, takich jak oszukańcze sprawy Saddama, dolary syryjskie, oszustwa związane ze złotem, czarne euro i inne.

Ściganie przypadków nadużyć kredytowych: gdy popieramy i popieramy przypadki zdrady uczciwości.

Sprawy kontrolne: Posiadamy duże doświadczenie w sprawdzaniu przypadków, a firma dzięki swoim specjalistycznym prawnikom uzyskała liczne orzecznictwo w dziedzinie spraw kontrolnych.

Ekstradycja i prośby o kontrolę: Specjalizujemy się w rzecznictwie, sprawach o ekstradycję, wnioskach o ekstradycję Interpolu i wnioskach policji międzynarodowej. Mamy dogłębnych prawników, którzy rozumieją i analizują umowę Interpolu i umowę z Rijadu.

W sprawach cywilnych i handlowych:

Kwestie przejęć: Firma z powodzeniem ustanowiła kilka spraw wywłaszczeniowych przeciwko gminie Greater Amman, gminie Greater Irbid, organowi gospodarczemu Aqaba, Ministerstwu Edukacji, Ministerstwu Robót Publicznych, Mieszkalnictwu i wielu innym agencjom rządowym. Nabycie ich właściwości.

Zagadnienia ubezpieczeniowe: Firma ma wyspecjalizowanych prawników w sprawach odszkodowań z tytułu wypadków drogowych, ponieważ opłata Departamentu Odszkodowań posiada stopień naukowy doktora prawa i reprezentację prawną w setkach przypadków.

Kwestie pracy: Nasi doradcy udzielają porad prawnych w sporach indywidualnych i zbiorowych, monitorują sprawy pracy przed sądami pracy, trybunałami arbitrażowymi, Urzędem ds. Płac oraz Ministerstwem Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Odbieranie długów, rachunków i należności: Śledzimy ściąganie należności i należności w imieniu naszych klientów Firma stosuje silną politykę windykacyjną opartą na doświadczeniu i wieloletnim doświadczeniu w tych sprawach.

Nieruchomości i czynsze: Nasza firma świadczy klientom doradztwo prawne w zakresie inwestycji w nieruchomości oraz we wszystkich aktach prawnych, sprzedaży, kupnie, leasingu, kredytach hipotecznych, finansowaniu i zawieraniu umów oraz różnych umowach dotyczących nieruchomości dla lokalnych i zagranicznych klientów, nabywców, sprzedawców, deweloperów, kredytodawców, architektów lub wykonawców Jesteśmy dumni z naszego wspaniałego doświadczenia w tej dziedzinie.

Sprawy dotyczące roszczeń finansowych: Nasza firma jest adwokatem i adwokatem w sprawach roszczeń finansowych i spraw odszkodowawczych we wszystkich jej formach, w tym odszkodowania za nabycie i odszkodowanie za wypadki drogowe i obrażenia ciała.

Zagadnienia bankowe: Podjęliśmy obronę w wielu sprawach zgłaszanych przez banki krajowe i zagraniczne.

Wykonywanie zagranicznych wyroków: Reprezentowaliśmy wiele osób i firm zagranicznych w wykonywaniu orzeczeń wydanych w ich krajach przed sądami jordańskimi, wykonaliśmy wiele zagranicznych wyroków w formie dostępu do wielu sądów w Jordanii, a także przejęliśmy szeroki zakres spraw przeciwko obywatelom Jordanii .

Papiery wartościowe, zobowiązania finansowe i kwestie emisji: Firma wydała dziesiątki decyzji w każdym z tych przypadków.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+ 962-79-77777-43

sami@jordan-lawyer.com

Godziny pracy

اترك رد