Ürdünlü avukat

Ürdünlü avukat, Ürdün, Ürdün ‘de bir avukat, Amman, avukatlar, hukukçular, fikri mülkiyet, patent, marka Ürdün firması, endüstriyel tasarım, Ücretsiz Danışma şehrinde avukat avukat

Avukat Sami Al Awad Ben Dumi, 1995 yılında Ürdün Üniversitesi’nde hukuk okudu ve daha sonra hukuk mesleğine katıldı. Fikri mülkiyet hakları ve elektronik ticaret alanında yüksek lisans derecesi aldı ve şu anda hukuk alanında doktora derecesi için hazırlanıyor. Bir grup Arap ve yabancı avukat, çok sayıda uluslararası ve yerel öneme sahip meseleyi ele almış ve Ürdün’ün içindeki ve dışındaki birçok çokuluslu şirketin hukuki danışmanı olmuştur.

Dış düzeyde, uluslararası basının ve yayıncılığın en büyük rolü için yasal danışman olarak çalıştı, Orta Doğu ülkeleri düzeyinde danışmanlık ve yasal temsilcilik aldı ve Amerika ve Kanada gibi Batı ülkelerinde Arap şirketleri ve şahısları lehine açılan olağan ve iyi bilinen tahkim davalarının çoğunu yönetti. İngiltere, Avustralya, Çin, Kıbrıs, Hong Kong ve diğer ülkelerin yanı sıra Suudi Arabistan, Bahreyn, BAE, Umman, Kuveyt, Yemen, Irak, Mısır, Tunus, Cezayir ve Libya gibi bir grup Arap ülkesi. Arap referanslarından bir dizi öneri Ve yabancı.

Ürdün Haşimi Fonu’na danışmanlık yapan ve birçok yabancı şirkete ve birçok yerel şirkete hukuk danışmanlığı yapan Sn. Sami, dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinden Dewoo E & C’ye danışmanlık yapmaktadır. Amerikan kar amacı gütmeyen bir İslami kuruluş olan UMR, e-ticaret ve siber suç konusunda uzmanlaşmış bir avukat, birçok hukuk kursunda hukuk hocası ve uluslararası bir hakem ve halen avukat Sami Al-Awad, Hama Al Haq’da yönetici ortak olarak görev yapıyor. Bu büyük bir başarı ve genel merkezi itibar ve Amman, Ürdün şehri başarılı olmuş uzman bir grup avukat oluşan özel bir uluslararası mAH hukuk firmasıdır.

اترك رد